O SPIRIT ANIMALS

Banner-small
W świecie Erdas każde dziecko, które osiągnie dojrzałość, musi odnaleźć w sobie Zwierzoducha. Ta rzadka więź może odblokować niesamowitą siłę. Ciemna moc odrodziła się z przeszłości, a teraz świat Erdas jest w rękach czworga dzielnych dzieci… i w twoich.
Video_link Obejrzyj zwiastun

CZYTAJ KSIĄŻKI

Siedem wciągających powieści oraz ekscytująca gra tworzą świat, w którym dzieci będą chciały na zawsze zamieszkać!
Czworo dzieci, mieszkających w dużej odległości od siebie, przechodzi ten sam rytuał pod okiem nieznajomych odzianych w płaszcze. Z czterech nagłych strumieni światła wyłaniają się cztery niezwykłe bestie – wilk, lampart, panda i sokół. W jednej chwili los dzieci – i całego świata – zmienia się na zawsze... Wkrocz do świata Erdas, w którym każde dziecko w pewnym wieku odkrywa, czy posiada swego zwierzoducha – rzadką więź pomiędzy człowiekiem i zwierzęciem, która obojgu nadaje wielką moc. Z odległej i dawno zapomnianej krainy nadchodzi mroczna potęga, która pustoszy świat. Los Erdas zależy teraz od czworga młodych bohaterów… oraz od ciebie.

Zagraj!

Stwórz swojego bohatera i przywołaj Zwierzoducha! Zbuduj więź i trenuj swojego Zwierzoducha aby mieć dostęp do nowych mocy. Czarna moc zagraża rozdarciem całego świata. Niewinne zwierzęta oszalały przez substancję zwaną Żółcią. Zdobądź się na misję w Świecie Erdas, zbieraj nową broń i zbroje, szukaj legendarnych talizmanów wraz z postaciami z książek.

POZNAJ AUTORÓW

  1. Brandon Mull
  2. Maggie Stiefvater
  3. GARTH NIX & SEAN WILLIAMS
  4. SHANNON HALE
  5. TUI T. SUTHERLAND
  6. ELIOT SCHREFER
  7. MARIE LU
Brandon_mull Book_1

O autorze

Brandon Mull

Autor księgi I Spirit Animals:
Zwierzoduchy

Brandon Mull (ur. 1974) zasłynął pięciotomowym cyklem Baśniobór. Pierwsza część ukazała się w 2006 roku i szybko weszła na listy bestsellerów. W planach jest także ekranizacja. Mull jest też autorem serii Pozaświatowcy. Wojna cukierkowa ukazała się w 2007 roku. Po pięciu latach pisarz wydał kontynuację tego cyklu. Brandon Mull mieszka w amerykańskim stanie Utah z żoną i czwórką dzieci.

Maggie_stiefvater Book_2

O autorze

Maggie Stiefvater

Autorzy księgi II Spirit Animals:
Polowanie

Maggie Stiefvater (ur. 1981) od kilku lat jest pełnoetatową pisarką. Popularność zdobyła trylogią z Marcy Falls, której kolejne tomy: Drżenie, Niepokój, Ukojenie utrzymywały się przez długie tygodnie na listach bestsellerów „New York Timesa”. W Polsce trylogia ukazała się nakładem wydawnictwa Wilga, podobnie jak Wyścig śmierci (2012). Maggie Stiefvater jest również autorką magicznej sagi The Raven Boys, pierwszy tom Król kruków ukazał się w nakładem wydawnictwa Uroboros (2013).

Garth_nix_sean_williams Book_3

O autorzach

GARTH NIX & SEAN WILLIAMS

Autorzy księgi III Spirit Animals:
Więzy krwi

Garth Nix i Sean Williams – australijscy pisarze literatury fantasy dla młodzieży, urodzeni w Melbourne. Nominowani do Carnegie Medal.

Shannon_hale

O autorze

SHANNON HALE

Author of Spirit Animals Book Four
Ogień i lód

Shannon Hale – amerykańska autorka bestsellerów dla dzieci i młodzieży. Miłośniczka zwierząt, która w swojej domowej menażerii miała jaszczurki, węża, psy, koty, ptaki i króliki. Razem z mężem i czwórką dzieci mieszka w Utah.

Tui_sutherland

O autorze

TUI T. SUTHERLAND

Author of Spirit Animals Book Five
Naprzeciw falom

Tui T. Sutherland (1978) jest autorką wielu książek dla dzieci i młodzieży, część z nich opublikowała pod pseudonimami. W Polsce w 2008 roku ukazał się pierwszy tom jej najnowszego cyklu „Awatarzy” zatytułowany A więc tak to się kończy. Mieszkała w wielu miejscach m.in. w Paragwaju, Stanach Zjednoczonych i na Dominikanie. Obecnie z mężem i psem o imieniu Sunshine żyją w Bostonie.

Eliot_schrefer

O autorze

ELIOT SCHREFER

Author of Spirit Animals Book Six

Eliot Schrefer jest autorem między innymi Endangered, powieści o dziewczynie próbującej przeżyć podczas wojny w Kongu w towarzystwie osieroconej małpy. Badania, które prowadził przed napisaniem czterotomowej serii The Great Ape Quartet zaprowadziły go do małpiego azylu w Demokratycznej Republice Konga oraz do dżungli na Borneo. Eliot pracował kiedyś jako asystent podczas badań żółwi morskich, a gdy dorastał, hodował wiele ryb. Niestety, przeżył tylko sum. Po polsku ukazała się jego powieść dla dorosłych Efektowna katastrofa (2007).

Marie_lu

O autorze

MARIE LU

Author of Spirit Animals Book Seven

Marie Lu (1984) – urodziła się w Chinach, ale gdy miała pięć lat przeniosła się z rodzicami do Stanów Zjednoczonych. Obecnie mieszka w Pasadenie ze swoim partnerem i trzema psami. Dawniej był dyrektorem artystycznym w firmie produkującej gry komputerowe, teraz zajmuje się już wyłącznie pisaniem. Jest autorką między innymi popularnej również w Polsce trylogii Legenda i cyklu Malfetto.