Księga trzecia: Więzy krwi

Autorzy: Garth Nix and Sean Williams

Czytaj fragment

Erdas jest krainą równowagi. Niektórych spośród jej mieszkańców łączy wyjątkowa więź z duchami zwierząt. Conor, Abeke, Meilin i Rollan udało się przyzwać zwierzoduchy. Ten dar oznacza jednak dużą odpowiedzialność.

Bezlitośni Zdobywcy próbują zniszczyć tę równowagę. Podbijają kolejne miasta i państwa, w tym ojczyznę Meilin. Dziewczynka rwie się do walki w obronie swoich bliskich. Wyrusza w podróż razem ze swoim zwierzoduchem, pandą o imieniu Jhi. Jej przyjaciele podążają za nią… Ale nie tylko oni.

Wróg czai się wszędzie.

Autorzy:

Garth Nix and Sean Williams

Garth_nix_sean_williams

Garth Nix jest wielokrotnie nagradzanym autorem takich bestsellerów jak „Stare Królestwo”, serii „Siódma wieża”, serii „Klucze do królestwa” i „Troubletwisters” (z Seanem Williamsem). Mieszka w Sydney wraz z rodziną i dwiema papużkami falistymi, które zabawiają wiele odwiedzających je papug, ale udają, że nie ma ich w domu, gdy z wizytą wpada kot sąsiadów.

Sean Williams jest jednym z najpopularniejszych pisarzy według „New York Timesa”. Autor książki „Twinmaker” i wspólnie z Garthem Nixem serii „Troubletwisters”. Mieszka w Adelajdzie na południu Australii z żoną, przybranymi synami i uroczą parą zielonych żab drzewnych wypożyczonych od krewnych obieżyświatów.

SPIRIT ANIMALS:

GRA

Slide1 Slide2 Slide3 Slide4 Slide5

Stwórz swojego bohatera i przywołaj własnego zwierzoducha. Dołącz do Zielonych Płaszczy, zakonu broniącego Erdas, żeby trenować ze swoim zwierzęciem i otrzymać dostęp do niezwykłych mocy.

Siły zła zagrażają Erdas. Niewinne zwierzęta są doprowadzane do szaleństwa przez tajemniczą substancję. Wyrusz na wyprawę, by je uwolnić, a po drodze zdobywaj nowe rodzaje broni.

Dzięki kodom zawartym w każdej książce możesz odblokować kolejne poziomy w grze.

ZAGRAJ!