Księga dziewiąta: Spalona ziemia

Autorka: Victoria Schwab

Czytaj fragment

UPADEK BESTII to druga seria Spirit Animals. Wielbiciele świata Erdas mogą kolejny raz spotkać się ze swoimi ulubionymi bohaterami. Oto drugi tom nowej serii.
Pradawne zło obudziło się w świecie Erdas. Więź między ludźmi a zwierzoduchami jest zagrożona.
Czworo młodych bohaterów: Conor, Abeke, Meilin i Rollan postanawia powstrzymać zło.
Razem ze swoimi zwierzoduchami wybierają się w niebezpieczną podróż do wnętrza ziemi i na jej krańce. Otaczają ich przyjaciele i wrogowie, lecz muszą za wszelką cenę stawić czoła nadchodzącej ciemności. Jeśli przestaną oglądać się za siebie, dostrzegą przerażającą prawdę: zło już ich dopadło.

O autorze

VICTORIA SCHWAB

VICTORIA SCHWAB
Dzięki uprzejmości Victorii Schwab

Victoria Schwab – amerykańska autorka powieści dla młodzieży i dorosłych. Interesuje się folklorem, baśniami i opowieściami ludowymi. Sześciokrotnie zmieniała kierunek studiów. Lubi herbatę jaśminową. Po polsku ukazała się jej powieść dla dorosłych Mroczniejszy odcień magii (2016).

SPIRIT ANIMALS:

GRA

Sa_book2_billboard1_amayagameimage Sa_book2_billboard2_charactercreation Sa_book2_billboard3_questboard Sa_book2_billboard4_obstaclecourse Sa_book2_billboard5_playerroom

Stwórz swojego bohatera i przywołaj własnego zwierzoducha. Dołącz do Zielonych Płaszczy, zakonu broniącego Erdas, żeby trenować ze swoim zwierzęciem i otrzymać dostęp do niezwykłych mocy.

Siły zła zagrażają Erdas. Niewinne zwierzęta są doprowadzane do szaleństwa przez tajemniczą substancję. Wyrusz na wyprawę, by je uwolnić, a po drodze zdobywaj nowe rodzaje broni.

Dzięki kodom zawartym w każdej książce możesz odblokować kolejne poziomy w grze.

ZAGRAJ!