Księga piąta: Naprzeciw falom

Autor: Tui T. Sutherland

Czytaj fragment

Piąty tom, Naprzeciw falom, napisała Tui T. Sutherland – autorka popularnych powieści fantasy.
Conor, Abeke, Meilin i Rollan przemierzają świat w poszukiwaniu potężnych talizmanów. Chcą je zdobyć, zanim dokonają tego ich wrogowie. Podczas wyprawy nieustannie podążają za nimi prześladowcy, którzy zdają się doskonale znać ich każdy kolejny krok. Teraz wiedzą dlaczego. Wśród nich jest zdrajca. Droga czwórki bohaterów wiedzie przez wody tropikalnego raju, lecz wkrótce padnie na nich cień wzajemnych podejrzeń i nieufności. Muszą przecież zdemaskować szpiega, a zanim ich misja się zakończy, znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie…

O autorze

TUI T. SUTHERLAND

TUI T. SUTHERLAND
Tui T. Sutherland
Photo Credit (c) JeremyWest

Tui T. Sutherland (1978) jest autorką wielu książek dla dzieci i młodzieży, część z nich opublikowała pod pseudonimami. W Polsce w 2008 roku ukazał się pierwszy tom jej najnowszego cyklu „Awatarzy” zatytułowany A więc tak to się kończy. Mieszkała w wielu miejscach m.in. w Paragwaju, Stanach Zjednoczonych i na Dominikanie. Obecnie z mężem i psem o imieniu Sunshine żyją w Bostonie.

SPIRIT ANIMALS:

GRA

Sa_book1_billboard1_amayagameimage Sa_book1_billboard2_charactercreation Sa_book1_billboard3_questboard Sa_book1_billboard4_obstaclecourse Sa_book1_billboard5_playerroom

Stwórz swojego bohatera i przywołaj własnego zwierzoducha. Dołącz do Zielonych Płaszczy, zakonu broniącego Erdas, żeby trenować ze swoim zwierzęciem i otrzymać dostęp do niezwykłych mocy.

Siły zła zagrażają Erdas. Niewinne zwierzęta są doprowadzane do szaleństwa przez tajemniczą substancję. Wyrusz na wyprawę, by je uwolnić, a po drodze zdobywaj nowe rodzaje broni.

Dzięki kodom zawartym w każdej książce możesz odblokować kolejne poziomy w grze.

ZAGRAJ!