Księga pierwsza: Zwierzoduchy

Autor: Brandon Mull

Czytaj fragment

Czworo dzieci pochodzących z różnych zakątków Erdas wkrótce odkryje, czy łączy je wyjątkowa więź ze zwierzoduchami. Więź dająca specjalną moc zarówno człowiekowi, jak i zwierzęciu. Conora, Abeke, Meilin i Rollana dzielą setki kilometrów, ale każde przechodzi taki sam rytuał. Wypijają Nektra Ninani i… w błyskach światła pojawiają się wilk, lamparcica, panda i sokolica. Dzieci przyzwały cztery legendarne bestie. Teraz ich los się odmieni. Razem ze zwierzętami czworo bohaterów musi wziąć udział w niebezpiecznej misji. Mroczne siły znów zaczynają działać. Tylko Conor, Abeke, Meilin i Rollan dysponują odpowiednią mocą, by je pokonać.

Los Erdas zależy od tych czworga dzieci i od… ciebie.

Dzięki kodom zawartym w każdej książce możesz odblokować dostęp do kolejnych etapów i funkcji w grze. Zarejestruj swój egzemplarz, żeby dołączyć do drużyny ratującej Erdas!

O autorze

BRANDON MULL

Brandon_mull

Brandon Mull jest autorem takich serii jak „Baśniobór” i „Wojna cukierkowa”. Dzięki nim trafił na pierwsze miejsce listy bestsellerów „New York Timesa”. Jako dziecko miał psa, kota, konia i kilka złotych rybek (które wygrał na zabawie w szkole), a przez krótki czas nawet tarantulę (którą złapał w sąsiedztwie swojego domu). Obecnie mieszka w Utah z żoną, czworgiem dzieci i psem.

Zobać wideo

SPIRIT ANIMALS:

GRA

Sa_book1_billboard1_amayagameimage Sa_book1_billboard2_charactercreation Sa_book1_billboard3_questboard Sa_book1_billboard4_obstaclecourse Sa_book1_billboard5_playerroom

Stwórz swojego bohatera i przywołaj własnego zwierzoducha. Dołącz do Zielonych Płaszczy, zakonu broniącego Erdas, żeby trenować ze swoim zwierzęciem i otrzymać dostęp do niezwykłych mocy.

Siły zła zagrażają Erdas. Niewinne zwierzęta są doprowadzane do szaleństwa przez tajemniczą substancję. Wyrusz na wyprawę, by je uwolnić, a po drodze zdobywaj nowe rodzaje broni.

Dzięki kodom zawartym w każdej książce możesz odblokować kolejne poziomy w grze.

ZAGRAJ!