Księga druga: Polowanie

Autorka: Maggie Stiefvater

Czytaj fragment

Tylko nielicznych Naznaczonych łączy wyjątkowa więź ze zwierzoduchami. Wśród nich są Conor, Abeke, Meilin i Rollan. Dzięki relacji, która łączy ich ze zwierzętami, zyskują nowe, wyjątkowe zdolności.

A gdyby istniał inny sposób, by przywołać zwierzoducha? Gdyby można było wymusić zawiązanie więzi, która dawałaby człowiekowi pełną kontrolę na zwierzęciem? A co, jeśli ktoś okrutny zaproponowałby taki ci taką możliwość, ale nie za darmo...

Czworo młodych bohaterów ledwo zdążyło się poznać i nauczyć działać razem i jeszcze nie udało im się w pełni zapanować nad ich więzią ze zwierzoduchami, gdy muszą stawić czoła wrogowi, który jest gotów złamać każdą zasadę, by ich pokonać.

O autorze

MAGGIE STIEFVATER

Maggie_stiefvater

Maggie Stiefvater jest jedną z najpopularniejszych pisarek według „New York Timesa”. Autorką bestsellerowych serii: „Wilkołaki z Mercy Falls” i „Króla Kruków”. Mieszka w malutkiej mieścinie w stanie Virginia z mężem, dwojgiem dzieci, trzema psami, dwoma szczurami, jednym kotem i akwarium oraz dwoma miniaturowymi koziołkami noszącymi imiona Generał i Szczegół. Ma również chevroleta camaro z 1973 roku o imieniu Loki, który jest jej zwierzoduchem.

SPIRIT ANIMALS:

GRA

Sa_book2_billboard1_amayagameimage Sa_book2_billboard2_charactercreation Sa_book2_billboard3_questboard Sa_book2_billboard4_obstaclecourse Sa_book2_billboard5_playerroom

Stwórz swojego bohatera i przywołaj własnego zwierzoducha. Dołącz do Zielonych Płaszczy, zakonu broniącego Erdas, żeby trenować ze swoim zwierzęciem i otrzymać dostęp do niezwykłych mocy.

Siły zła zagrażają Erdas. Niewinne zwierzęta są doprowadzane do szaleństwa przez tajemniczą substancję. Wyrusz na wyprawę, by je uwolnić, a po drodze zdobywaj nowe rodzaje broni.

Dzięki kodom zawartym w każdej książce możesz odblokować kolejne poziomy w grze.

ZAGRAJ!