Księga pierwsza: Zwierzoduchy

AUTOR: BRANDON MULL

Czytaj fragment

W świecie Erdas czworo dzieci odkrywa, że łączy je magiczna więź ze zwierzoduchami. To rzadka relacja między człowiekiem a zwierzęciem, która daje niezwykłe moce obu istotom. Conor, Abeke, Meilin i Rollan w różnych częściach świata uczestniczą w tej samej ceremonii. Dzieci widzą błysk światła… a potem u ich boku pojawiają się zwierzęta.

Wilk, pantera, panda, sokół. Wszyscy czworo wezwali legendarne Wielkie Bestie. Teraz ich los się odmieni. Czworo bohaterów i ich zwierzęta muszą współdziałać, by wykonać niebezpieczną misję. Zło rośnie w siłę, trzeba je jak najszybciej zatrzymać.

Losy Erdas zależą od tych dzielnych dzieci i… od ciebie.

Dzięki kodom zawartym w każdej książce możesz odblokować dostęp do kolejnych etapów i funkcji w grze. Zarejestruj swój egzemplarz, żeby dołączyć do drużyny ratującej Erdas!

O autorze

BRANDON MULL

Brandon_mull

Brandon Mull jest autorem takich serii jak „Baśniobór” i „Wojna cukierkowa”. Dzięki nim trafił na pierwsze miejsce listy bestsellerów „New York Timesa”. Jako dziecko miał psa, kota, konia i kilka złotych rybek (które wygrał na zabawie w szkole), a przez krótki czas nawet tarantulę (którą złapał w sąsiedztwie swojego domu). Obecnie mieszka w Utah z żoną, czworgiem dzieci i psem.

Zobacz wideo

SPIRIT ANIMALS:

GRA

Sa_book1_billboard1_amayagameimage Sa_book1_billboard2_charactercreation Sa_book1_billboard3_questboard Sa_book1_billboard4_obstaclecourse Sa_book1_billboard5_playerroom

Stwórz swojego bohatera i przywołaj zwierzoducha! Dołącz do Zielonych Płaszczy broniących Erdas przed złem. Wspólnie z nimi trenuj ze swoim zwierzoduchem, rozwiń łączącą was więź i zdobądź niezwykłe moce.

Zło zagraża Erdas. Pod wpływem pewnej tajemniczej substancji niewinne zwierzęta stają się posłuszne złym ludziom. Wyrusz na wyprawę, żeby je uratować. Zdobądź nowe rodzaje broni i opanuj niezwykłe umiejętności.

Każda książka to klucz do gry i legendy, która żyje w tobie.

ZAGRAJ!