Księga ósma: Nieśmiertelni strażnicy

Autorka: Eliot Schrefer

Czytaj fragment

UPADEK BESTII to druga seria Spirit Animals. Wielbiciele świata Erdas mogą kolejny raz spotkać się ze swoimi ulubionymi bohaterami. Oto pierwszy tom nowej serii.
Tym razem stara, ciemna siła, która przez wieki spała pod powierzchnią świata odradza się. Może rozerwać więzi łączące duchy zwierząt. Aby to się stało musi uprowadzić Zwierzoduchy i ich ludzkich towarzyszy.
W świecie Erdas niektóre dzieci posiadają niezwykły dar: mogą przyzwać zwierzoducha. Conorowi, Abeke, Meilin i Rollanowi udało się przywołać legendarne cztery Wielkie Bestie, które strzegły porządku na świecie. Znów odradza się jednak tajemnicza siła, która przez wieki kryła się w mrokach Erdas. Tym razem jest w stanie rozerwać więzi łączące duchy zwierząt z ich opiekunami. Świat jest w niebezpieczeństwie. Młodzi bohaterowie po raz kolejny podejmą się walki ze złem.

O autorze

ELIOT SCHREFER

Eliot Schrefer
Eliot Schrefer
Photo Credit Priya Patel

Eliot Schrefer jest autorem między innymi Endangered, powieści o dziewczynie próbującej przeżyć podczas wojny w Kongu w towarzystwie osieroconej małpy. Badania, które prowadził przed napisaniem czterotomowej serii The Great Ape Quartet zaprowadziły go do małpiego azylu w Demokratycznej Republice Konga oraz do dżungli na Borneo. Eliot pracował kiedyś jako asystent podczas badań żółwi morskich, a gdy dorastał, hodował wiele ryb. Niestety, przeżył tylko sum. Po polsku ukazała się jego powieść dla dorosłych Efektowna katastrofa (2007).

SPIRIT ANIMALS:

GRA

Sa_book2_billboard1_amayagameimage Sa_book2_billboard2_charactercreation Sa_book2_billboard3_questboard Sa_book2_billboard4_obstaclecourse Sa_book2_billboard5_playerroom

Stwórz swojego bohatera i przywołaj własnego zwierzoducha. Dołącz do Zielonych Płaszczy, zakonu broniącego Erdas, żeby trenować ze swoim zwierzęciem i otrzymać dostęp do niezwykłych mocy.

Siły zła zagrażają Erdas. Niewinne zwierzęta są doprowadzane do szaleństwa przez tajemniczą substancję. Wyrusz na wyprawę, by je uwolnić, a po drodze zdobywaj nowe rodzaje broni.

Dzięki kodom zawartym w każdej książce możesz odblokować kolejne poziomy w grze.

ZAGRAJ!