Księga szósta: Wzlot i upadek.

Autor: Eliot Schrefer

Czytaj fragment

Głęboko na pustyni kryje się piękna oaza rządzona przez władcę, jakiego próżno szukać na całej Erdas. To Cabaro – lew władający królestwem zwierząt i zazdrośnie strzegący swojego złotego talizmanu. Żaden człowiek nie postawił dotąd stopy na jego terytorium. Podróż do oazy wydaje się niemożliwa.

Ale Conor, Abeke, Meilin i Rollan już wcześniej dokonywali wspólnie rzeczy niemożliwych. Teraz jednak drużyna jest rozbita, a przyjaciele podzieleni przez… zdradę. Czy kolejna ich misja ma szansę się powieść?

O autorze

Eliot Schrefer

Eliot Schrefer
Eliot Schrefer
Photo Credit Priya Patel

Eliot Schrefer jest autorem między innymi Endangered, powieści o dziewczynie próbującej przeżyć podczas wojny w Kongu w towarzystwie osieroconej małpy. Badania, które prowadził przed napisaniem czterotomowej serii The Great Ape Quartet zaprowadziły go do małpiego azylu w Demokratycznej Republice Konga oraz do dżungli na Borneo. Eliot pracował kiedyś jako asystent podczas badań żółwi morskich, a gdy dorastał, hodował wiele ryb. Niestety, przeżył tylko sum. Po polsku ukazała się jego powieść dla dorosłych Efektowna katastrofa (2007).

SPIRIT ANIMALS:

GRA

Sa_book1_billboard1_amayagameimage Sa_book1_billboard2_charactercreation Sa_book1_billboard3_questboard Sa_book1_billboard4_obstaclecourse Sa_book1_billboard5_playerroom

Stwórz swojego bohatera i przywołaj własnego zwierzoducha. Dołącz do Zielonych Płaszczy, zakonu broniącego Erdas, żeby trenować ze swoim zwierzęciem i otrzymać dostęp do niezwykłych mocy.

Siły zła zagrażają Erdas. Niewinne zwierzęta są doprowadzane do szaleństwa przez tajemniczą substancję. Wyrusz na wyprawę, by je uwolnić, a po drodze zdobywaj nowe rodzaje broni.

Dzięki kodom zawartym w każdej książce możesz odblokować kolejne poziomy w grze.

ZAGRAJ!